укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців:


Ми надаємо послуги щодо таких реєстраційних дій:

1. Державна реєстрація ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю), ПП (Приватне підприємство), ФОП (Фізична особа – підприємець), відокремлених підрозділів.
2. Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи;
3. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
4. Державна реєстрація припинення ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю), ПП (Приватне підприємство), ФОП (Фізична особа – підприємець), відокремлених підрозділів.

Також надаємо послуги шодо отримання:
1. з адміністрації:
• Витягу з ЄДР;
• Виписки;
• Довідки.

2. з управління статистики:
• Витягу з ЄДРПОУ;
• Виписки;
• ДовідкиДержавна реєстрація юридичних осіб:

1. Резервування найменування юридичної особи. Держава рестрація юридичної особи починається з резервування найменування, тому що вона повинна мати своє найменування, яке містить інформацію про її організаційно-правову форму. Засновник або довірена особа має право звернутися в районну державну адміністрацію та зарезервувати найменування юридичної особи строком на два місяці. Протягом 1-2 днів державний реєстратор видає довідку про резервування найменування юридичної особи.

2. Подача документів для проведення державної реєстрації юридичної особи. Документи для державної реєстрації юридичної особи подаються у відповідну районну державну адміністрацію. На протязі 1-3 робочих днів державний реєстратор видає зареєстровні документи.

3. Подача документів в управління статитики. Документи в управління статистики подаються після державної реєстрації в державній адміністрації. Після подачі документів на протязі 1 робочого дня видається довідка з ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр підприємств, організацій України).

4. Подача документів в управління МВС (дозвільна система). Документи в управління МВС подаються для отримання дозволу на виготовлення печаток та штампів. Дозвіл видається на протязі 1-3 робочих днів.

5. Подача документів на виготовленя печаток і штампів. Документи подаються в компанію по виготовленні печаток та штампів. Напротязі 1-2 робочих днів вони виготовляють печатки та штампи.

6. Подача документів в ДПІ. Документі в районну державну податкову інспецію подаються для отримання довідки платника податку за формою № 4-ОПП. Вона видається через 3 робочих дні після подачі документів.

7. Отримання свідоцтва платника ПДВ (чи свідоцтво пдатника єдиного податку). Отримання свідоцтва платника ПДВ (Податку на додану вартість) здійснюється в районному управлінні ДПІ. Воно видається на протязі 10 календарних днів після подачі відповідних документів.


Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи проводиться у таких випадках:

1. Збільшення чи зменшення статутного капіталу;
2. Зміна складу засновників;
3. Зміна відомостей про засновників;
4. Зміна видів економічної діяльності;
5. Зміна повного найменування юридичної особи
6. Зміна скороченого найменування юридичної особи;
7. Зміна мети установи;
8. Зміна юридичної адреси;
9. Інші зміни ( у т.ч. зміни до установчих документів, які не пов’язані з внесенням відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємцівДержавна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців проводиться у таких випадках:

1. Зміна місцезнаходження юридичної особи;
2. Зміна керівника;
3. Зміна відомостей про керівника;
4. Зміна фізичних осіб - платників податків, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, в тому числі підписувати договори (згідно з відомостями, що містяться в установчих або у розпорядчих документах);
5. Зміна видів економічної діяльності видами економічної діяльності з їх переліку, зазначеними у статуті юридичної особи;
6. Зміна додаткової інформації про юридичну особу;
7. Зміна відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи.


Юридична консультація по реєстрації і приватизації нерухомості 

Готові фірми 

Повністю готова фірма (ТОВ) + печать, + переоформлене 
Повністю готова фірма (ТОВ) + номінальний директор, + засновник 

Підбір готової фірми за замовленням клієнта

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved