укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

АБОНЕНТСЬКЕ ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ 

Ми пропонуємо Вам скористатися нашою послугою «Абонентське юридичне обслуговування". Абонентським обслуговуванням є комплекс послуг за поданням юридичної допомоги Абонентові.

 

Як правило, це: складання різних договорів із урахуванням побажань Абонента, консультації по правових і організаційних питаннях, складання позовних заяв і претензій, захист інтересів у судах і арбітражі, розробка схем операцій та їх реалізація.

 

Стикаючись зі складанням або аналізом юридичних документів, зазвичай громадяни, посадові особи, організацій або підприємці просто не здогадуються, які наслідки спричиняє за собою та або інша дія (бездіяльність) і що стоїть за кожним пунктом підписуваного ними договору або документа. Помилки і мікро неточності, допущені на початкових стадіях встановлення правовідносин переростають у величезні проблеми.Тому з часом передбачливі особи приходять до висновку, що їм потрібний довірений юрист. Проте штатний юрист вимагає приміщення, комп'ютер, правову базу, заробітну плату. В сумі бюджет витрат на штатного юриста обійдеться не менше 1 500 доларів на місяць.

 

При абонентському юридичному обслуговуванні у Вас є вибір з цілого штату висококласних юристів, які завжди готові проконсультувати Вас з усіх виникаючих правових питаннь, і до того ж запропонувати юридичне вирішення і юридичні дії таким чином, щоб Ви завжди були у виграші.

 

Оперативну реакцію на замовлення Абонента допомагають забезпечити помічник провідного юриста і кур'єр, а якість юридичних послуг забезпечують вузькоспеціалізовані фахівці нашої Адвокатської контори.

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved