укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

Адвокатське розслідування.

В деяких випадках, для збудження кримінальних і деяких категорій цивільних справ, наприклад у сфері незаконного використання інтелектуальної власності, а також шахрайства і злочинів проти служби в комерційних організаціях, потрібне незалежне розслідування, проведення якого власними силами з тих або інших причин небажано.

Для цих випадків, Законом України «О адвокатурі» передбачається наділ адвоката комплексом повноважень, включаючи такі як напрям адвокатських запитів, проведення опитів зацікавлених осіб і т.п., що дозволяють йому зібрати бракуючі докази, які можна в подальшому використовувати для підтвердження своєї правової позиції в ході розгляду кримінальних і цивільних справ в суді.

При цьому, успіх адвокатського розслідування залежить не тільки від наполегливості адвоката, але і від знання їм тонкощів різних галузей законодавства і ділової практики, що дозволяють мінімізувати тимчасові і фінансові втрати на пошук потрібної інформації.

В рамках Адвокатського розслідування ми надаємо нашим клієнтам комплекс послуг, що включає:

Збір відомостей, необхідних для надання юридичної допомоги;

Напрям запитів довідок і характеристик і інших документів від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, суспільних об'єднань, а також інших організацій. у правоохоронні органи;

Збір і надання предметів і документів, які можуть бути визнані речовинними або іншими доказами;

Здійснення співпраці з приватними детективними агентствами;

Власна агентурна діяльність.

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved