укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

Звернення до Європейського суду з прав людини.
Адвокат Діденко Іван Васильович та партнери надають кваліфіковану юридичну допомогу під час підготовки процесуальних документів, заяв, для звернення до Європейського суду по правам людини, та професійно захищають порушені права в період всього розгляду справи. Ми маємо практику з 2004 року. За цей час, при професійному супроводі Адвоката Діденко Івана Васильовича та партнерів, Європейським судом з прав людини на користь наших клієнтів прийнято 32 позитивних рішення, 46 справ прийнятих судом та зараз знаходяться на стадії розгляду.
Ми радимо, перед тим, як звернутися зі скаргою до Суду, порадитись з професійним адвокатом, який володіє знаннями та має практичні навики в підготовці та веденні справ у Європейському суді з прав людини, щоб адвокат ознайомився зі справою (всіма документами які у вас є в наявності та мають значення по справі, рішення всіх інстанцій ) та правильно написав Скаргу до Європейського суду з прав людини.
Слід пам’ятати, що звернення можливе лише тоді, коли використано всі доступні засоби захисту та відновлення порушених прав в країні, проти якої висувається скарга.
Скаргу до Суду необхідно подати у шестимісячний термін від дня винесення рішення національною судовою інстанцією, до якої може звернутись заявник з оскарженням порушеного права (в Україні відлік шестимісячного терміну починається від дати отримання рішення касаційної інстанції). Якщо скарга стосується судового вироку, тоді шестимісячний термін починається з моменту винесення вироку в межах встановленої процедури апеляцій. 


European Court of Human Rights
Council of Europe
F – 67075 Strasbourg-Cedex
France – Франція
http://www.echr.coe.int 
E-mail: webmaster@echr.coe.int

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved