укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

ЛОТЕРЕЯ

 

 (італ. lotteria — лотерея, від lotto — части­на, частка) — госп. операція, що передбачає продаж гравцю права на участь у розігруванні призу за випад­ковою вірогідністю за кошти або в обмін на інші цін­ності, а також безоплатне отримання такого призу у власність у разі визнання його переможцем. Організа­ція випуску та проведення Л. регулюється Законом

України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою запровадження державного контролю за здійсненням лотерейної діяльності» (2000), нормативно-правовими актами Кабінету Міні­стрів України, Міністерства фінансів України і Дер­жавного комітету України з питань регуляторної полі­тики та підприємництва.

Л. поділяються на держ., які є виключно грошовими, та недерж., що можуть бути грошовими, речовими або грошово-речовими.

Порядок провадження кожної окремої Л. визначається відповідно до затверджених організатором Л. умов   випуску та проведення такої Л. за обов'язкової реєстрації у Мінфіні України. Діяльність по випуску та проведенню Л. є ліцензійним видом діяльності. Відповідно до постанови KM України «Про затвердження переліку органів ліцензування» від 14.ХІ 2000 органом, який здійснює ліцензування діяльності по випуску та проведенню Л., визначено Мінфін України, на яке покладено також фін. контроль за лотерейною діяльністю.

 
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved