укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

ЛІСОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

 

 - суб'єкт підприємницької діяльності, діяльність якого полягає у виробництві продукції (наданні послуг) у сфері лі­сової промисловості та лісового господарства. За осн. профілем своєї діяльності Л. п. виступають у формі держлісгоспів, мисливських господарств, лісо насіннєвих станцій, лісопарків тощо.

Структурними підрозділами Л. п. є лісництва, цехи, лісові розсадники, дільниці, бригади, служби, вироб­ництва тощо. У структурі Л. п. можуть виділятись під­розділи, що належать не до лісового господарства, а до інших галузей господарства (торг, ланки, підсобні сільськогосп. виробництва, відділи капітального бу­дівництва тощо).

Залежно від характеру та призначення виконуваних процесів виробництво (послуги) Л. п. поділяється на: осн. допоміжне і непром. господарство. До осн. виробництва Л. п. належить: штучне лісовід­новлення; лісорозведення на землях, непридатних для використання в сільському господарстві (яри, балки, піски тощо); полезахисне лісорозведення (за догово­рами); створення лісо насіннєвої бази (лісо насіннєвих плантацій, ділянок); лісогосп. заходи щодо формуван­ня високопродуктивних насаджень; будівництво доріг лісогосп. призначення; гідро лісомеліорація і лісо осушення; заготівля лісового насіння; лісогосп. заходи, включаючи послуги з охорони і відтворення диких тварин; природне лісовідновлення; охорона лісів від пошкоджень, самовільних порубок тощо; заходи щодо захисту лісів від шкідників і хвороб; заходи з охорони лісів від пожеж; лісозаготівлі на лісосіках головного користування; інші виробництва (деревообробка, лі­сохімія, видобуток живиці, виробництво товарів з від­ходів лісової промисловості, виробництво консервів, побічне лісокористування і сільське господарство). Л. п. здійснюють спец, лісокористування на підставі дозволів на спец, лісокористування: лісових квитків чи лісорубних квитків (ордерів). Порядок їх видачі, а також встановлення лімітів використання лісових ре­сурсів загальнодерж. значення регулюється Правила­ми відпуску деревини на пні в лісах України, затвер­дженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.VII 1999.

Заготівля деревини, живиці, другорядних лісових ма­теріалів (пнів, лубу, кори, деревної зелені тощо), а та­кож заготівля (збирання) дикорослих плодів, горіхів, грибів, ягід, лікарських рослин, тех. сировини, дерев­них соків, сіна, лісової підстилки та очерету, випасан­ня худоби, розміщення пасік (побічні лісові користу­вання) здійснюються відповідно до затверджених KM України правил.                           

 
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved