укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА

 - система органів держ. викон. влади, на яку покладені завдання здійснення держ. політики у сфері виконання крим. покарань. Складається з центр, органу викон. влади з питань виконання покарань зі спец, статусом, його тер. органів управління, криміналь-но­викон. інспекції, установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, воєнізованих формувань, навч. закладів, закладів охорони здоров'я, підприємств та установ виконання покарань тощо.

Діяльність Д. к.-в. с. здійснюється на основі дотримання прав і свобод людини та громадянина. Персонал Д. к.-в. с. зобов'язаний поважати гідність людини, виявляти до неї гуманне ставлення. Не передбачене законодавством обмеження прав і свобод людини та громадянина неприпустиме і тягне за собою відповідальність згідно із законом. Д. к.-в. с. взаємодіє з органами держ. влади, органами місц. самоврядування, підприємствами, установами та організаціями відповідно до законодавства. Для організації міжнар. співробітництва у сфері виконання крим. покарань Д. к.-в. с. взаємодіє з відповідними органами іноз. держав і міжнар. організаціями на основі міжнар. договорів.

До персоналу Д. к.-в. с. належать особи рядового і начальницького складу, спеціалісти, які не мають спец, звань, та інші працівники, які працюють за трудовими договорами в Д. к.-в. с. Служба в Д. к.-в. с. є держ. службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров'я і віком громадян України. Час проходження служби в Д. к.-в. с. зараховується до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу держ. служби відповідно до закону.

Питання щодо формування персоналу Д. к.-в. с, прав та обов'язків посадових і служб, осіб установ виконання покарань, слідчих ізоляторів, правового та соціального захисту персоналу, фінансування і забезпечення діяльності Д. к.-в. с. регулюються Законом України «Про державну кримінально-виконавчу службу України» від 23.VI 2005.

 
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved