укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

ВИПРАВНИЙ ЦЕНТР

 - кримінально-викон. установа, передбачена Кримінально-виконавчим кодексом України. Призначена для виконання покарання у вигляді обмеження волі стосовно осіб, засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості, а також засуджених, яким даний вид покарання призначено відповідно до ст. 82, 389 Кримінального кодексу України (в порядку заміни не відбутої частини покарання більш м'яким, а також у разі скоєння злочину — ухилення від покарання, не пов'язаного з позбавленням волі).
У В. ц. тримають повнолітніх осіб, цілі покарання стосовно яких можуть бути досягнуті без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за ними нагляду з обов'язковим залученням засуджених до праці. У В. ц. не підлягають направленню неповнолітні, вагітні і жінки, що мають дітей до 14 років, особи, що досягли пенсійного віку (чоловіки — 60 років; жінки — 55 років), військовослужбовці строкової служби та інваліди І і II груп.
Особи, засуджені до обмеження волі, відбувають покарання у В. ц., як правило, в межах адміністративно-тер. одиниці відповідно до їх постійного місця проживання. До В. ц. засуджені прямують за рахунок держави самостійно. Однак з урахуванням особи та інших обставин справи суд може направити засудженого до В. ц. у порядку, встановленому для осіб, засуджених до позбавлення волі, тобто під вартою. Праця засуджених у В. ц. регулюється законодавством про працю, за винятком правил прийняття на роботу, звільнення з роботи, переведення на іншу роботу. Мед. обслуговування у В. ц. організовується і проводиться на загальних підставах відповідно до законодавства про охорону здоров'я органами і закладами охорони здоров'я. Матеріально-побутове забезпечення засуджених у В. ц. передбачає надання їм індивідуального спального місця, постільних речей та інвентарю. Продукти харчування і речове майно засуджені придбавають за власні кошти. У В. ц. до засуджених застосовуються деякі специфічні заходи заохочення і стягнення, а саме: дозвіл на виїзд до близьких родичів за межі В. ц. на святкові, неробочі та вихідні дні (1 раз на місяць); заборона проживати поза гуртожитком строком до 3 міс; заборона виходу за межі гуртожитку у вільний від роботи час на строк до 3 міс.
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved