укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

ВИКОНАВЧИЙ ЛИСТ

 — письмовий документ встановленої форми і змісту, який видається судом для примусового виконання прийнятих ним у справах рішень, ухвал, постанов як підстав для їх виконання. В. л. зобов'язує боржника, інших юрид. та фіз. осіб точно і своєчасно виконати рішення суду чи іншого органу вирішення спорів, а також сприяти держ. виконавцям у примусовому виконанні рішення. В. л. видається для виконання:

а) рішень, ухвал і постанов у цив. справах та вироків, ухвал і постанов у крим. справах у частині майнових стягнень;

б) мирових угод, затверджених судом;

в) рішень третейських судів у цив. справах громадян;

г) рішень іноз. судів і арбітражів, якщо вони визнані й допущені для виконання на території України у встановленому законодавством порядку.
У В. л. зазначаються: дата видачі та найменування органу, посадової особи, що його видав; дата і номер рішення, за яким видано В. л.; найменування стягувана і боржника, їх адреси, дата і місце народження боржника та його місце роботи (для громадян), номери рахунків у кредитних установах (для юрид. осіб); резолютивна частина рішення; дата набрання чинності рішенням; строк пред'явлення В. л. до виконання. Має бути підписаний уповноваженою посадовою особою і скріплений печаткою (ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження»). За кожним суд. рішенням, яке набрало законної сили, за заявою осіб, на користь яких воно укладено, видається один В. л. Якщо на підставі ухваленого рішення належить передати майно, що перебуває у кількох місцях, або якщо рішення ухвалено на користь кількох позивачів чи проти кількох відповідачів, суд має право за заявою стягувачів видати кілька В. я., точно зазначивши, яку частину рішення треба виконати за кожним В. л. (ст. 368 Цивільного процесуального кодексу України).

 

Консультація адвоката з даного питання від 07.02.2013
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved