укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

БРОНЮВАННЯ ЖИЛОГО ПРИМІЩЕННЯ

 - спосіб збереження права на користування жилим приміщенням за певною категорією громадян, які тимчасово відсутні за місцем свого постійного проживання. Право на Б. ж. п. мають: наймачі та члени їхніх сімей, які мешкають у жилих приміщеннях держ. та комунального фонду; члени сім'ї члена житлово-буд. (житлового) кооперативу (крім членів сім'ї, котрі мають право на частину паєнагромаджень чи право власності на займане жиле приміщення); члени сім'ї громадянина, якому належить будинок (частина будинку), квартира на праві приватної власності при наявності згоди власника.
Б. ж. п. здійснюється у разі призначення на роботу за кордон (на період перебування за кордоном) та в інших, передбачених законом випадках. Бронюється все жиле приміщення, в якому мешкає особа, що має
право на Б. ж. п., незалежно від того, залишаються там мешкати інші особи чи від'їжджають разом з нею. Якщо члени сім'ї наймача від'їжджають разом з ним, то Б. ж. п. здійснюється і на членів сім'ї. Наймачеві або членові його сім'ї видається охоронне свідоцтво (броня) відповідно до ст. 73-77 Житлового кодексу України, Правил бронювання жилих приміщень, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР від 9.IX 1985, п. 57 Примірного статуту житлово-будівельного кооперативу, затвердженого постановою Ради Міністрів УРСР від 30.IV 1985.
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved