укр
рус
 
   
Головна
Послуги адвоката
Юридична консультація online
Статті
Зразки документів
Новини
Нормативна база України
Посилання
Юридичний словник
Карта сайту
Контакти

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

БРОКЕРСЬКА КОНТОРА

— узагальнене означення різних посередницьких утворень, що здійснюють комерційне посередництво. За організаційно-правовою формою серед них вирізняють: брокерські фірми, брокерські бюро (підрозділи), незалежних брокерів. Брокерські фірми — юрид. особи, так само, як і незалежні брокери — фіз. особи, організовуючи свою діяльність на базі власного майна, діють самостійно (незалежно) та стають власниками одержаного прибутку. Комерційне посередництво шляхом участі в торгівлі на біржі також, як правило, здійснюється через спеціально організовані для цього Б. к. У цих випадках Б. к. у договірних відносинах з клієнтами виступає від
імені члена біржі за дорученням та під його відповідальність. 
Кожний засновник має право акредитувати на біржі Б. к. відповідно до кількості його пайових внесків. Особа, що сплатила свій пайовий або вступний внесок, набуває прав власника біржового (брокерського)
місця і може здавати свої членські права в оренду, а також продавати їх за правилами, встановленими біржовим комітетом (радою біржі). У разі придбання таких прав їх титульний власник дістає можливість акредитації на біржі власних Б. к.
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Україна, м. Київ, вул. Михайлівська 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved