укр
рус
 
   
Главная
Услуги адвоката в киеве
Статьи
Новости
Ссылки
Нормативная база Украины
Юридический словарь
Каталог ссылок
Карта сайта адвоката
Контакты адвоката.
судова практика з трудового законодавства

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

ЛІСОРУБНИЙ КВИТОК (ОРДЕР)

 

 - вид дозволу на спец, використання лісових ресурсів на виділеній лі­совій ділянці. Регулюється ст. 69 Лісового кодексу Ук­раїни, Правилами відпуску деревини на пні в лісах України, затвердженими постановою Кабінету Міні­стрів України від 29.VII 1999, та Інструкцією про порядок видачі дозволів на спеціальне використання лісових ресурсів, затвердженою наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 31.III 1993.

Л. к. (о.) є первинним документом, на підставі якого ведеться облік дозволеної до відпуску деревини з роз­поділом її на ділову, дров'яну, хворост (сучки) та ін­шу лісо продукцію.

Л. к. (о.) видається лісокористувачам, яким зем. ді­лянки лісового фонду надані місц. радами для спец, використання лісових ресурсів. Лісокористувачі мо­жуть використовувати відповідні площі тільки для тих лісових користувань, на які їм видано дозвіл. Видача Л. к. (о.) на використання лісових ресурсів держ. значення здійснюється відповідно до затвердже­них KM України лімітів, розподілених обл. держ. ад­міністраціями між лісокористувачами. Видача Л. к. (о.) на використання лісових ресурсів місц. значення здійснюється на підставі лімітів, затверджених відпо­відними місц. органами держ. викон. влади і погодже­них з органами лісового господарства та охорони на­вколишнього природного середовища, з розподілом між лісокористувачами.

Л. к. (о.) на заготівлю деревини в порядку рубок головного користування видається органом викон. влади з   питань лісового господарства АР Крим, тер. органами центр, органу викон. влади з питань лісового господарства. Строк дії Л. к. (о.) встановлюється органом, який його видав, за погодженням з відповідною місц. радою. Л. к. (о.) на інші види рубок видається власниками лісів або постійними лісокористувачами. Скасування виданого Л. к. (о.) здійснюється органом лісового господарства, власником лісу або постійним лісокористувачем у випадках: закінчення строку лісокористування; ліквідації підприємства, установи, організації; вилучення земель у встановленому порядку; здійснення лісових користувань не відповідно до вимог, передбачених у Л. к. (о.); заміни лісосік; добровільної відмови від лісокористування і в інших випадках припинення права лісокористування; надходження вимоги від органів держ. санітарного нагляду та інших спеціально уповноважених органів держ. контролю. Скарги щодо відмови в погодженні клопотання або видачі Л. к. (о.) вирішуються в порядку, передбаченому ст. 67 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища».                                                               

 
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Украина, г. Киев, ул. Михайловская 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved