укр
рус
 
   
Главная
Услуги адвоката в киеве
Статьи
Новости
Ссылки
Нормативная база Украины
Юридический словарь
Каталог ссылок
Карта сайта адвоката
Контакты адвоката.
судова практика з трудового законодавства

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТ

 

 (від лат. documentum -повчальний приклад, взірець, доказ) — матеріальний носій відповідної інформації, зафіксованої у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа, без яких він не може бути підставою для його обліку і не матиме юрид. сили. Автором Е. д. є фіз. або юрид. особа, яка його створи­ла. Е. д. може бути створений, переданий, збережений і перетворений електронними засобами у візуальну форму, придатну для сприймання його змісту люди­ною. Обов'язковим реквізитом Е. д. є електронний підпис, який використовується для ідентифікації авто­ра і/або підписувача іншими суб'єктами електронного документообігу.

Юрид. сила Е. д. та допустимість його як доказу не може бути заперечена виключно на підставі того, що він має електронну форму. Е. д. не може бути засто­совано як оригінал: свідоцтва про право на спадщину; документа, який відповідно до законодавства може бути створений лише в одному оригінальному при­мірнику, крім випадків існування централізованого сховища оригіналів електронних документів; в інших випадках, передбачених законом. Нотаріальне посвід­чення цивільно-правової угоди, укладеної шляхом створення Е. д., здійснюється в порядку, встановлено­му законом.

Правовий статус Е. д., порядок його створення, відправлення, передавання, одержання, зберігання, оброблення, використання та знищення визначаються Законами України «Про електронні документи та електронний документообіг» (2003), «Про інформацію» (1992), «Про науково-технічну інформацію» (1993), «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» (1997), «Про електронний цифровий підпис» (2003), «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» (в ред. 2005), «Про обов'язковий примірник документів» (1999) та іншими нормативно-правовими актами.

 




А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Украина, г. Киев, ул. Михайловская 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved