укр
рус
 
   
Главная
Услуги адвоката в киеве
Статьи
Новости
Ссылки
Нормативная база Украины
Юридический словарь
Каталог ссылок
Карта сайта адвоката
Контакты адвоката.
судова практика з трудового законодавства

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

ДОВЕДЕННЯ ДО САМОГУБСТВА

 - злочин проти життя особи, який полягає у такому діянні винного, яке спричиняє вчинення особою самогубства або замаху на самогубство. Особливістю складу даного злочину є те, що при Д. до с. винний своїми діями приводить іншу особу в стан, який проявляється у вчиненні останньою самогубства або замаху на самогубство. Між передбаченим у ст. 120 Кримінального кодексу України діянням винного і виникненням стану потерпілого, що проявився у вигляді самогубства або замаху на самогубство, має бути причинно-наслідковий зв'язок. 
Відповідальність за Д. до с. передбачена ст. 120 КК України. У цій статті визначено, що Д. до с. або до замаху на самогубство визнається злочином, якщо самогубство чи замах на самогубство є наслідком жорстокого поводження з особою, шантажу, примусу до протиправних дій або систематичного приниження її людської гідності. Зазначений злочин може вчинятися як умисно, так і з необережності. Це діяння карається, згідно з ч. 1 ст. 120 КК, обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.
Те саме діяння, вчинене щодо особи, яка перебувала в матеріальній або іншій залежності від винуватого, або щодо двох і більше осіб, карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на той самий строк (ч. 2 ст. 120 КК). Якщо діяння, передбачене частиною першою або частиною другою ст. 120 КК, було вчинене щодо неповнолітнього, то воно карається позбавленням волі на строк від 7 до 10 років. Саме по собі самогубство чи замах на самогубство злочином не є, тому вони не можуть визнаватися злочином підбурювання до самогубства чи пособництва в самогубстві.
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Украина, г. Киев, ул. Михайловская 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved