укр
рус
 
   
Главная
Услуги адвоката в киеве
Статьи
Новости
Ссылки
Нормативная база Украины
Юридический словарь
Каталог ссылок
Карта сайта адвоката
Контакты адвоката.
судова практика з трудового законодавства

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

АГРОХІМІЧНА СЛУЖБА

 - система спеціалізованих об'єднань, підприємств та організацій, підрозділів сільськогосп. підприємств і спеціалістів, осн. напря­мом діяльності яких є забезпечення суб'єктів сільсько­госп. виробництва, в т. ч. фермерських господарств, інших сільськогосп. товаровиробників мінеральними та органічними добривами, хімічними і біологічними засобами захисту рослин, їх агрохімічного, інформ. та науково-консультативного обслуговування. Провідне місце в системі А. с. посідає відкрите АТ «Украгробізнес», яке має свої представництва, відді­лення або філії в АР Крим, областях і районах країни та в ряді зарубіжних країн.

Діяльність А. с. регулюється Законами України «Про пестициди і агрохімікати» (1995) та «Про сільськогосподарську кооперацію» (1997); Цивільним (2003), Гос­подарським (2003), Земельним (2001) кодексами Ук­раїни тощо.

Взаємовідносини у сфері А. с. здійснюються на договірних засадах. Одним із головних принципів їх діяль­ності є пріоритетність збереження здоров'я людини та охорона навколишнього природного середовища при застосуванні пестицидів і агрохімікатів, а також вплив агрохімічної діяльності на підвищення родючості грунтів та раціональне використання землі.
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Украина, г. Киев, ул. Михайловская 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved