укр
рус
 
   
Главная
Услуги адвоката в киеве
Статьи
Новости
Ссылки
Нормативная база Украины
Юридический словарь
Каталог ссылок
Карта сайта адвоката
Контакты адвоката.
судова практика з трудового законодавства

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

ВИХОВНА КОЛОНІЯ

 — спец, виховна установа, передбачена Кримінально-виконавчим кодексом України. Призначена для виконання покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк стосовно засуджених неповнолітніх. За Виправно-трудовим кодексом УРСР (1970) ці установи мали назву «виправно-трудові колонії».
Водночас кримінально-викон. законодавство передбачає залишення у В. к. засуджених, які досягли 18 років, з метою закріплення результатів виправлення, завершення загальноосвітнього або професійно-тех. навчання. Таке залишення можливе до закінчення строку покарання, але не довше ніж до досягнення засудженими 22 років. В. к. поділяється на дві ізольовані зони: житлову — для мешкання засуджених та виробничу — для роботи засуджених.
Засуджені, які мають правомірну поведінку і сумлінне ставлення до навчання та праці і яким до звільнення залишається не більше 6 міс, переводяться до дільниці соціальної адаптації. У дільниці соціальної адаптації на кожного засудженого розробляється спец, індивід, програма підготовки його до звільнення. В цій дільниці засуджені проживають у межах колонії у спеціально обладнаних приміщеннях окремо від інших засуджених, а також працевлаштовуються на окремих виробничих об'єктах або за межами колонії та інших об'єктах з дотриманням вимог безпеки і постійного контролю. 
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Украина, г. Киев, ул. Михайловская 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved