укр
рус
 
   
Главная
Услуги адвоката в киеве
Статьи
Новости
Ссылки
Нормативная база Украины
Юридический словарь
Каталог ссылок
Карта сайта адвоката
Контакты адвоката.
судова практика з трудового законодавства

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

ВАЛЮТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

- діяльність держави, спрямована на регламентацію міжнар. розрахунків і порядку здійснення угод з валютними цінностями. Осн. метою В. р. є контроль за здійсненням валютних операцій, наданням іноз. юрид. і фіз. особам кредитів та позик. За допомогою В. р. держава встановлює порядок ввезення, вивезення та переказування нац. валюти за кордон і тим самим підтримує її стабільність та рівновагу платіжного балансу. Правові засади В. р. в Україні визначаються нормами Господарського (ст. 386, 387) і Митного кодексів України, Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність» (1990), декрету Кабінету Міністрів України «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» (1993), інших актів законодавства.
Здійснення валютної політики покладено на Національний банк України, який контролює дотримання ліміту зовнішнього держ. боргу України і визначає у разі потреби ліміти заборгованості в іноз. валюті уповноважених банків нерезидентам. До компетенції НБУ належить також накопичення, зберігання і використання резервів валютних цінностей для здійснення
держ. валютної політики та встановлення способів визначення і використання валютних (обмінних) курсів іноз. валют. Крім того, НБУ наділений нормо творчими повноваженнями у здійсненні операцій на валютному ринку України.
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Украина, г. Киев, ул. Михайловская 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-20210 advokat-didenko.com | All right reserved
Создание сайта AVO.net.ua