укр
рус
 
   
Главная
Услуги адвоката в киеве
Статьи
Новости
Ссылки
Нормативная база Украины
Юридический словарь
Каталог ссылок
Карта сайта адвоката
Контакты адвоката.
судова практика з трудового законодавства

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

АТЕСТАТ

 - (від лат. attestatio — свідчення, підтвердження) — 1) Документ, що видається учням, які успішно закінчили середній загальноосвітній навчально-виховний заклад (школу, гімназію, ліцей, школу -інтернат, вечірню чи заочну школу) або склали екзамени за курс повної загальної середньої освіти екстерном. Наказом директора закладу видається А. про повну загальну середню освіту лише держ. зразка, затвердженого Кабінетом Міністрів України. Випускникам середнього загальноосвітнього навчально-виховного закладу, які нагороджені золотою чи срібною медаллю, видається А. особливого зразка. А. дає право вступу до вищих навч. закладів.
2) Офіц. документ, що посвідчує вчене звання (професора, доцента, старшого наук, співробітника). 
3) Документ (посвідчення) у Збройних Силах України на отримання матеріального або грошового забезпечення (речовий А., грошовий А., продовольчий А. та ін.), що видається в установленій формі військовослужбовцеві (або групі військовослужбовців) при переведенні його (їх) по службі чи відрядженні та ін., а також військ, частині (з'єднанню) при вибутті її до іншого з'єднання (об'єднання).
4) Документ (грошовий А.) на сім'ю військовослужбовця, який дає їй право отримувати частину його грошового забезпечення через військкомат за місцем проживання.
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Украина, г. Киев, ул. Михайловская 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved