укр
рус
 
   
Главная
Услуги адвоката в киеве
Статьи
Новости
Ссылки
Нормативная база Украины
Юридический словарь
Каталог ссылок
Карта сайта адвоката
Контакты адвоката.
судова практика з трудового законодавства

Адвокат в Киеве, юридическая консультация

АСПІРАНТУРА

 - [від лат. aspirans (aspirantis) — той, хто чогось прагне] — осн. форма підготовки науково-педагогічних і наук, кадрів при вищих навч. закладах і науково-дослідних установах. Підготовка аспірантів здійснюється відповідно до Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 1 .III 1999. Навчання в А. здійснюється з відривом від виробництва (не більш як 3 роки) і без відриву від виробництва (не більш як 4 роки). Цей строк може бути продовжений, але не більш як на 1 рік через хворобу, перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, по догляду за дитиною до досягнення нею 3 років, а також у разі, коли аспірант не має можливості працювати над дисертацією з поважних причин, передбачених законодавством.
До А. приймаються громадяни України, які мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста, магістра. На клінічні кафедри, у відділи, лабораторії вищих навч. закладів мед. профілю, а також мед. науково-дослідних установ до А. приймають осіб, які мають не менш як 2 роки стажу практичної роботи за фахом. Громадяни інших держав можуть бути прийняті до А. на підставі договорів, що укладаються з вищими навч. закладами, наук, установами, міністерствами, Президією НАН України, або за міждерж. і міжурядовими угодами. Вступники до А. складають конкурсні іспити зі спеціальності, філософії та іноз. мови. Особи, які склали повністю або частково кандидатські іспити, звільняються від відповідних іспитів.
За договорами - замовленнями з підприємствами вищих навч. закладів наук, установи здійснюють цільову підготовку аспірантів з можливим попереднім їх перебуванням на посадах стажистів - дослідників за місцем майбутнього навчання в А. терміном до 12 міс. зі збереженням середньої зарплати за місцем роботи.
А  Б  В  Г  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  Ї  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Ю  Я 

01001 Украина, г. Киев, ул. Михайловская 16-Б
0 (93) 453-68-55, 0 (67) 965-20-77, 0 (44) 355-02-80
© 2009-2024 advokat-didenko.com | All right reserved